Zdrowych pogodnych z rybką na stole Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo w tym roku bardzo potrzebnego wiosennego słońca oraz samych wędkarskich sukcesów
życzy Prezes oraz Zarząd Koła 64 Zabrze
powrót